Vyberte stránku

Catering na míru

Profesionálně a flexibilně.

Kompletní servis při zajištění vašeho rautu.

Rezervace cateringu

Jídlo je zábava a ta je nejlepší náplň akce, kterou právě plánujete. Pokud hledáte spolehlivého a kreativního dodavatele cateringu, už nehledejte – právě jste ho našli.

Na co máte chuť?

Co umíme

Nabízíme vám kompletní servis při zajištění vašeho rautu. Přizpůsobujeme se vašim požadavkům a chutím.

„VEGE koutek“, „RAW občerstvení“, lokální produkty, klasiku nebo raut pro děti?

Catering na váš event

Myslíme si, že se dají veškeré gastronomické zážitky připravit i zábavně a esteticky. Jídlo přeci už dávno neslouží jen k zahnání hladu, jídlo nás má i těšit.

Na každém eventu, kterého se ho zúčastní i děti, bude nedílnou součástí rautu i dětský bufet. Stejně tak může náš catering obsahovat i live cooking nebo jiné oživení vašeho originálního eventu.

Cafeface na vašem eventu

Cafeface Vašemu eventu přidá tvář. A to doslova. Na kvalitně připravenou kávu Vám vytiskneme téměř cokoliv – fotku, obrázek nebo logo a to vše v reálném čase a potravinářské kvalitě.

Cafeface by neměl chybět na Vaší firemní akci, protože ji udělá nezapomenutelnou.

Vše pro vás

Neradi plýtváme

Podporujeme místní organizace, proto pokud z rautu něco zbyde, rádi jim to předáme.

Nechceme totiž plýtvat a když tím můžeme i někomu pomoct, uděláme to rádi.

Sledujeme trendy

Milovníci masa, frutariáni, vegetariáni nebo vegani, ti všichni v dnešní době na vaší akci pravděpodobně budou a uděláte jim radost, když na ně budete myslet.

Umíme také připravit pokrmy bez lepku nebo s jakýmikoliv jinými dietologickými úpravami a zajistit tedy i různá rautová oddělení pro příznivce veškerých alternativních stylů gastronomie.

Ukázky naší práce

Tak jdem na to?

Řekněte nám své požadavky, my vytvoříme nabídku. Vy se rozhodnete podle své chuti a my se o zbytek postaráme. Je to opravdu jednoduché a chutné

Co o nás řekli

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.“

Roseta

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.“

John Doe

CEO, Hipodrom Most

Instagram feed

Nezávazná objednávka

Co má být součástí vašeho cateringu?

Speciality pro Váš raut

Co nějaká alternativa?

Postaráme se o zázemí

13 + 13 =